Csatlakozz Magyarország egyik leginnovatívabb közlekedési vállalatához, a HungaroControl-hoz!

Főbb feladataid lesznek:

  • irányítod a társaság több szervezeti egységet érintő projektjeit;
  • koordinálod a projektek végrehajtásához szükséges erőforrások tervezését összehangolását;
  • ellátod a projektek felügyeletével és monitoringjával kapcsolatos feladatokat;
  • az általad vezetett projektek esetében döntéselőkészítő tevékenységet végzel;
  • biztosítod a Társaságnál működő valamennyi projekt és szervezeti egység részére nyújtandó projektmódszertani támogatást;
  • részt veszel a Társaság projektmenedzsment kompetencia fejlesztéséhez kapcsolódó feladataiban;
  • ellátod a Projektadminisztrációs feladatokat;
  • egyéb koordinációs feladatokat látsz el.

  • műszaki/gazdasági/természettudományos végzettséggel rendelkezel és a projektmenedzsment területén szereztél eddig tapasztalatot;
  • legalább 3-6 éves projektmenedzsment tapasztalattal rendelkezel;
  • szóban és írásban is magabiztosan kommunikálsz angolul;
  • különleges, világszínvonalú fejlesztésekben szeretnél részt venni;
  • ha nem munkát, hanem hivatást keresel;
  • jó szervezőkészséggel és emberismerettel rendelkezel;
  • eredményesen és hatékonyan tudod szervezni a munkát;
  • analitikusan gondolkozol és nem félsz a kihívásoktól.

Jelentkezéskor előnyt jelent:

  • mérnöki / informatikai / gazdasági végzettség;
  • projektmenedzsment képesítés (PMI) vagy ilyen területen szerzett tapasztalat;
  • munkatapasztalat a légiközlekedés bármely területén.

Amit mi ajánlunk neked:

  • határozott idejű munkaviszony - 2 év;
  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőséget;
  • stabil munkahelyet, hosszú távú munkalehetőséget;
  • nemzetközi munkacsoportokban való részvételt;
  • szakmai fejlődési lehetőséget;
  • kimagasló bérezést;
  • kellemes munkakörnyezetet;
  • home office lehetőséget.

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület