A feladatokról:

Egy teljes munkaidős részben otthonról is végezhető munka Budapesten a repülőtér közelében. A munkakörbe a napi feladatok közé tartozik a légiforgalmi irányítási rendszer hálózatbiztonsági eszközeinek üzemeltetése, hibaelhárítása és fejlesztése (többek között: Cisco, Checkpoint, Juniper tűzfalak, proxy, ISE rendszer).

  • van legalább középfokú informatikai végzettséged;
  • üzemeltettél már legalább 3 évig Cisco hálózatbiztonsági eszközöket (ISE, PROXY, ASA, FTD) vagy Checkpoint tűzfalakat.
  • naprakész ismereted vannak az IP hálózati technológiákban;
  • van legalább középfokú angol nyelvtudásod;
  • magas szintű egyéni felelősségvállalással, rendszerszemlélettel, pontossággal és fejlett dokumentációs készséggel rendelkezel;
  • van B kategóriás jogosítványod.

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

  • gyártói minősítések (Checkpoint, Cisco);
  • Checkpoint maestro technológiában szerzett üzemeltetési tapasztalat;
  • Juniper SRX tűzfal ismerete.

Amit kínálunk:

  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség;
  • versenyképes jövedelem;
  • egyedi munkakörnyezet;
  • élenjáró technológiák alkalmazása, használata;
  • kiemelkedő juttatások;
  • szakmai konferenciákon részvétel.

Munkarend:

  • normál munkarend (H-P);
  • home office lehetőség;
  • készenlét otthonról.

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület