Feladatok:

A légiforgalom zavartalan lebonyolításának érdekében támogatást nyújt a légiforgalmi irányítók feladatainak ellátásához:

  • a légiforgalmi irányító rendszer által automatikusan fel nem dolgozott közlemények rendszerben történő rögzítése;
  • Társaságunkhoz beérkezett repülés tervek feldolgozása, rendszerekben történő rögzítése;
  • a légtérünkbe ki –és belépő forgalommal kapcsolatos adatok feldolgozása és továbbítása;
  • folyamatosan kapcsolatot tart a szomszédos légiforgalmi szolgáltatókkal, és kezeli az általuk megadott információkat, a módosításokat rögzíti az érintett rendszerekben;
  • kezeli a forgalommal kapcsolatban keletkezett dokumentumokat és biztosítja a rendszerekben történő tárolásukat.

Elvárásaink:

  • legalább középfokú végzettség;
  • államilag elismert angol középfokú komplex nyelvvizsga vagy azzal egyenértékű bizonyítvány;
  • MS Office felhasználói szintű informatikai ismeretek;
  • nyitottság új ismeretek folyamatos befogadására és alkalmazására;
  • felelősségteljes önálló és csapatmunkára való képesség;
  • alkalmazkodás a változó arányú terheléshez;
  • összpontosítás, pontosság, precizitás.

Az elbírálásnál előnyt jelenthetnek:

  • légiforgalomhoz köthető tanulmányok és/vagy tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • stabil és hosszútávú munkalehetőség egy nemzetközi légiforgalmi környezetben működő vállalatnál;
  • kihívásokban gazdag, sokrétű feladatok,
  • kötött, megszakítás nélküli munkarend (a jelenlegi gyakorlat szerinti 12-24-12-72 órás beosztással);
  • összetartó csapat.

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület