Financial intelligence wanted!

  • Ha szívesen részt vennél iparági elemzések készítésében, makroökonómiai összefüggések feltárásában,
  • Ha érdekel az üzleti modellezés,
  • Ha kíváncsi vagy arra, hogy egy üzleti lehetőségnek mi a megtérülése és szívesen készítesz gazdaságossági elemzéseket,
  • Ha motivált vagy és igényled a folyamatos szakmai fejlődést

Akkor nálunk a helyed!

Mit kínálunk:

  • Erős gazdasági és pénzügyi szakmai vezetés
  • Széleskörű gazdasági és piaci információkhoz való hozzáférés
  • Folyamatos szakmai látókörbővítés
  • Szakmai fejlődés támogatása mentorálással és képzéssel
  • Munka-magánélet egyensúlya

Te vagy a befutó, ha:

  • Kontrolling vagy treasury területen van már tapasztalatod
  • Szenvedélyed a matematika - versenyeken is jól szerepeltél
  • Van gyakorlatod a Bloomberg/Reuters használatában
  • Van tapasztalatod vállalatértékelésben

Amit kínálunk:

  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség;
  • innovatív technológiák használata;
  • kulturált munkakörnyezet;
  • otthoni munkavégzés lehetősége;
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka.

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület